73 / 100
kalendář firem 2021

domažlický kalendář firem 2022

s abecedním rejstříkem firem ve zcela novém kabátu. Navazujeme na tradici dříve vydávaných kalendářů pro firmy a živnostníky a nabízíme Vámi více možnosti jak se zviditelnit!

Uzávěrka inzerce a zápisů do adresáře firem je 31.8.2021
Kalendáře budou dodány nejpozději 15. 10.2021

Jak prezentovat vlastní firmu?

vlastním inzerátem

Načasujte si svou reklamu a inzerujte v termínech, které jsou pro vás nejdůležitější. Můžete tak cíleně oslovit potencionální zákazníky ve svém okolí. Navíc díky řádkové inzerci můžete cíleně informovat o konání významné události vašeho spolku, sdružení, obce nebo města v přesném termínu. 

zápisem v rejstříku firem

Snadné vyhledávání firem a živnostníku pomocí rejstříku, který je součásti každého kalendáře. Zákazníci mají k dispozici rychlou přehlednou informaci o vaší firmě a můžou vás okamžitě kontaktovat. O důležité akci můžete informovat pomocí řádkové inzerce formou textu v políčku kalendária přesně v termínu, kdy potřebujete.

nákupem kalendářů

V  kalendáři můžete prezentovat nejen svoji firmu, ale můžete si jej pouze objednat a použít jako dárek pro přátele, obchodní partnery či zákazníky. Na kalendáři může mít vlastní titulní stránku nebo potištěné laše s motivem vaši firmy. 

V případě zájmu prosím vyplňte náš kontaktní formulář a my vás budeme kontaktovat.

× Jak vám můžeme pomoci?