REKLAMNÍ AGENTURA
Balíčky

Pomůžeme vám opět přivézt opět zákazníky do vašich firem. Podpoříme poptávku po vašich produktech a službách. Nabízíme dvě základní média na kterých vám zpracujeme reklamní kampaně, které vám pomůžou s nastartování vašeho businessu.

Balíčky

elektronické média

Balíčky

Google profil

Prezentujte firmu na nejpoužívanějším internetovém vyhledávači. Vytvoříme vám firemní profil i když nemáte vlastní webové stránky a přivedeme vám nové zákazníky.

Balíčky

facebook profil

Vytvoříme vám váš firemní profil a  navrhneme optimální způsob prezentace. Vytvoříme reklamní kampaně na vaše produkty a služby. Doporučíme vám okruh zákazníků.

Balíčky

webová prezentace

Vytvoříme vám stránky podle vašich představ, které máte možnost navíc sami upravovat. Pomocí optimalizace SEO se budete zobrazovat tam, kde zákazníci hledají.

Balíčky

eshop

Uvažujete o prodeji prostřednictvím internetového obchodu? Zprovozníme a klidně i naplníme vám funkční eshop a během několika dnů můžete začít obchodovat.

tištěné média

Balíčky

letákové akce

Navrhneme a vytiskneme prezentaci pouze pro vás. Vytvoříme vám koncept jak získat nové zákazníky. Nejpoužívanější reklama pro živnostníky a firmy.

Balíčky

inzertní noviny

Velmi populární a osvědčený způsob prezentace vašich produktů, nebo služeb. 1x měsíčně můžete oslovit až 25.000 potencionálních zákazníků.

Balíčky

venkovní reklama

Rychlý způsob jak informovat kolemjdoucí a projíždějící zákazníky o své nabídce, či firmě. Graficky vám zpracujeme a vytiskneme reklamní bannery za jedinečné ceny.

Balíčky

reklamní předměty

Motivujte své zákazníky drobnými dárky. Potiskneme vám téměř jakékoliv předměty i v malém množství a v krátké dodací lhůtě. Nabízíme široký výběr reklamních předmětů.

ZDE NÁS NAJDETE

Domažlice

Masarykova 239

Provozní doba:

Pondělí – Čtvrtek: 8.30 – 17.00

Pátek: 8.30 – 15.00

Masarykova 239, Domažlice

× Jak vám můžeme pomoci?