fbpx
607 867 101 nebo 720 073 677 produkce@b2k.cz

Pomůžeme vám opět přivézt opět zákazníky do vašich firem. Podpoříme poptávku po vašich produktech a službách. Nabízíme dvě základní média na kterých vám zpracujeme reklamní kampaně, které vám pomůžou s nastartování vašeho businessu.

elektronické média

Google profil

Prezentujte firmu na nejpoužívanějším internetovém vyhledávači. Vytvoříme vám firemní profil i když nemáte vlastní webové stránky a přivedeme vám nové zákazníky.

facebook profil

Vytvoříme vám váš firemní profil a  navrhneme optimální způsob prezentace. Vytvoříme reklamní kampaně na vaše produkty a služby. Doporučíme vám okruh zákazníků.

webová prezentace

Vytvoříme vám stránky podle vašich představ, které máte možnost navíc sami upravovat. Pomocí optimalizace SEO se budete zobrazovat tam, kde zákazníci hledají.

eshop

Uvažujete o prodeji prostřednictvím internetového obchodu? Zprovozníme a klidně i naplníme vám funkční eshop a během několika dnů můžete začít obchodovat.

tištěné média

letákové akce

Navrhneme a vytiskneme prezentaci pouze pro vás. Vytvoříme vám koncept jak získat nové zákazníky. Nejpoužívanější reklama pro živnostníky a firmy.

inzertní noviny

Velmi populární a osvědčený způsob prezentace vašich produktů, nebo služeb. 1x měsíčně můžete oslovit až 25.000 potencionálních zákazníků. 

venkovní reklama

Rychlý způsob jak informovat kolemjdoucí a projíždějící zákazníky o své nabídce, či firmě. Graficky vám zpracujeme a vytiskneme reklamní bannery za jedinečné ceny.  

reklamní předměty

Motivujte své zákazníky drobnými dárky. Potiskneme vám téměř jakékoliv předměty i v malém množství a v krátké dodací lhůtě. Nabízíme široký výběr reklamních předmětů.  

ZDE NÁS NAJDETE

Domažlice

Masarykova 239

Provozní doba:

Pondělí – Čtvrtek: 8.30 – 17.00

Pátek: 8.30 – 15.00

Masarykova 239, Domažlice

× Jak vám můžeme pomoci?
TOPlist